4.5
77 חוות דעת
 
 
 
 
 
אמינות השירות - אלי טכנאי מוסמך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
אמינות השרות נוסד בשנת 1993 על ידי חשמלאי מורשה, כבית עסק המספק שירות מקצועי, אמין ומהיר למוצרי חשמל – תחזוקה ותיקון של מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים לבנים מכל הסוגים ומתוצרת כל החברות. אין לנו סניפים או שותפים, רק אנחנו מהווים את הצוות המוביל בתיקונים באזור השרון והמרכז.

השם שלנו אינו רק סיסמא או סלוגן. אנו מקפידים לספק את השירות האמין והמוביל באזור השרון בתיקונים ובחידושים של מכונות כביסה, מדיחי כלים, מייבשי כביסה ותנורי אפייה. אנו מתקנים את מכשיריהם של כל היצרנים המובילים בתחום, לרבות תיקון וחידוש מנועים ותיקון כרטיסים אלקטרוניים של מוצרי החשמל.

אנו מגיעים אליכם בדיוק בזמן שנקבע עמכם מראש, ופועלים בשקיפות מלאה - מאבחנים את התקלה, ומציעים לכם פתרונות וחלופות העומדות בפניכם, על מנת שתבחרו מביניהם על פי האינטרסים האישיים שלכם. כל זאת בשירות אמין מקצועי עם חיוך. כמו כן, אנו מספקים ייעוץ לאחזקה שוטפת ונכונה של מכשירי החשמל הביתיים, לשמירה על תפקודם התקין ואורך חיים ממושך.

לקוחות אמינות השרות הינם לקוחות חוזרים, וזאת הודות ליחס האישי, לייעוץ המקצועי ולעבודה האמינה שלנו. קהל לקוחותינו הענק באזור השרון הוא התעודה הטובה ביותר להעיד על המחירים ההוגנים והתחרותיים והשירות המקצועי שלנו.

אמינות השרות לא מסתפקים רק בהבטחה למתן פתרון אמיתי לכל תקלה במוצרי הצריכה בבית – אנו גם מקיימים, בתיקונים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, ובאחריות מלאה.
 
 
אמינות השירות
 
 
 
תחזוקה ותיקון מוצרי חשמל ביתיים